O nas

Firma AGROMAJ funkcjonuje na polskim rynku, nieprzerwanie, od 1976 roku. Początkowo główną działalnością były remonty silników wysokoprężnych do maszyn rolniczych, budowlanych oraz urządzeń przemysłowych. Działalność ta pozwoliła nam na zdobycie doświadczenia, które pozwala nam dziś na sprawną i rzetelną obsługę klienta. W 2002 roku, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, skupiliśmy się również na sprzedaży części do silników diesla wiodących producentów w tym sektorze, między innymi:

Case, Caterpillar, Cummins, David Brown, Deutz, Fendt, Fiat, Ford, Hanomag, Hurlimann, JCB, John Deere, Komatsu, Kubota, Lamborghini, Leyland, Liebherr, Mitsubishi, MWM, New Holland, Perkins, Same, Valmet, Yanmar

Zainteresowanie klientów ofertą naszej firmy skutkuje również ciągłe rozszerzanie oferty o nowe pozycje. Dbamy również o dostępność asortymentu „od ręki” toteż w naszym magazynie posiadamy materiały do bieżących napraw eksploatacyjnych oraz remontów głównych.
Sprzedawany przez nas asortyment trafia do specjalistycznych zakładów naprawczych, firm zajmujących się dalszą dystrybucją oraz wszystkich tych, którzy posiadają w ciągłej eksploatacji sprzęt rolniczy, budowlany oraz specjalistyczny (agregaty, wózki widłowe, etc.). Prowadzimy sprzedaż stacjonarną oraz wysyłkową, którą obsługuje firma kurierska DPD.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszym katalogiem części, który tworzony jest jako połączenie bogatego i wieloletniego doświadczenia z nowymi technologiami – internetem. Proponujemy profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiednich części.